Wymiana i zwroty

Dla nas klient jest najważniejszy! Dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zwroty tak jak zakupy w naszym sklepie przechodziły jak najsprawniej.

Części i akcesoria motocyklowe

W sklepie PROMOTOCYKLE.PL czas na zwrot towaru to 365 dni! Aby zwrócić produkty, wystarczy skorzystać z formularza „wygodne zwroty”, a następnie spakować i odesłać do nas produkt. Jak tylko otrzymamy przesyłkę na podany w formularzu numer konta zostaną zwrócone środki.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być w stanie pozwalającym na dalszą odsprzedaż jako nowy/nieużywany.

Motocykle

W przypadku  zwrotu pojazdów, klient ma obowiązek poinformowania nas o tym fakcie drogą mailową na adres: sklep@promotocykle.pl. Następnie należy wypełnić załączony poniżej formularz i dostarczyć go do nas drogą elektroniczną, lub dołączając go do zwracanego produktu. Na dopełnienie wszelkich formalności i nadanie przesyłki zwrotnej klient ma 14 dni licząc od dnia otrzymania zamówienia. Formularz odstąpienia od umowy

 

Środki wpłacone przez klienta zostaną zwrócone na podany w formularzu zwrotowym rachunek bankowy.*

Przy zwrocie produktu z kategorii „POJAZDY” w gestii klienta leży zorganizowanie i opłacenie przesyłki zwrotnej, a także odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami mogącymi powstać w transporcie.

Wymagania względem zwracanego/wymienianego towaru:

  • Produkt nie może nosić śladów użytkowania
  • Musi być w stanie pozwalającym na dalszą odsprzedaż jako nowy/nieużywany
  • Zwracając pojazd należy zwrócić wszystkie otrzymane z nim dokumenty, a także komplet kluczyków
  • Stan formalny otrzymanego pojazdu musi być tożsamy z tym z dnia jego otrzymania (pojazdy niezarejestrowane muszą zostać zwrócone przed ich rejestracją, natomiast te zarejestrowane przed zgłoszeniem nabycia w WK)

 

ADRES DO ZWROTU

E-COMMERCE PROMOTOCYKLE.pl

(SERWIS)

Podgrodzie 32c

39-200 Dębica

 

*w przypadku sprzedaży ratalnej, obowiązek anulowania kredytu leży po stronie klienta

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium