W NASZYCH SKLEPACH ZAPEWNIAMY BEZPIECZNY ZAKUP ROWERU

Polskie Stowarzyszenie Rowerowe w tej nadzwyczajnej sytuacji związanej z koronawirusem

COVID-19, rekomenduje rower jako środek transportu na dojazdy do pracy i wsparcie naszej aktywności. Rower powraca więc przede wszystkim w swojej głównej roli jako środek transportu i dodatkowo  jest bezpieczny bo osobisty. Może realnie też wesprzeć naszą aktywność, o którą w tym czasie powinniśmy szczególnie dbać, tak aby utrzymać nasz organizm w jak najlepszej kondycji. Tu w publikacji Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego przeczytasz więcej https://we.tl/t-6BUsoUe3Qd.

W sieci sklepów Bike Moto wprowadziliśmy bezpieczny zakup roweru z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz zalecanych środków bezpieczeństwa,  tak  aby zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa i ochrony. W naszych salonach zapewniamy aktualnie dostępność modeli z kolekcji Romet 2020. Mapa poniżej zawiera listę sklepów, w których aktualnie kupisz modele 2020.

Obsługa sieci sklepów Bike Moto  dokłada wszelkich starań dla tych z Was, którzy swój wymarzony rower chcą obejrzeć  oraz odbyć jazdę próbną i wprowadza zasady bezpiecznego zakupu:

  • Ograniczenie liczby Klientów przebywających w sklepie do 2 osób
  • Zapewnienie środków dezynfekujących przy wejściu do salonu
  • Zapewnienie rękawiczek jednorazowych każdemu Klientowi
  • Ciągłą dezynfekcję wszystkich rowerów i motocykli 
  • Płatności on-line, zbliżeniowe, blik
  • Dowóz zakupionego roweru/motocykla do domu Klienta tego samego dnia

Dbajcie o siebie na trasie i pamiętajcie aby w tej nadzwyczajnej sytuacji COVID-19, użytkować rower zachowując podczas jazdy bezpieczny dystans z innymi użytkownikami.

 

 
Sprawdź gdzie kupisz rowery z kolekcji Romet 2020
 
[lmdMapPoints service="b89e7cef-2da3-11eb-86cf-002590e21f7c"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium