Gwarancja najniższej ceny

Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom. Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"

1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma Bike Moto Center Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie (35-105) przy ul. Przemysłowej 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666827, NIP: 6793141269, REGON: 366392344, adres mailowy: sklep@promotocykle.pl, Telefon: (+ 48) 602 469 095 zwana dalej Sklep promotocykle.pl

2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepu promotocykle.pl najniższych cen na rynku oraz  przedstawienia najlepszej oferty.

3. Program dotyczy motocykli i akcesoriów marki Romet z bieżącej kolekcji

4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy http://promotocykle.pl

5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie promotocykle.pl, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie motocyklowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie promotocykle.pl, przesłania drogą mailową na sklep@promotocykle.pl,odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.

6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów, z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.

7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena którą tego samego dnia oferuje Sklep promotocykle.pl.

8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu promotocykle.pl e-mailem na adres: sklep@promotocykle.pl.

9. Sklep promotocykle.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu www.promotocykle.pl

10. Nie dotyczy ofert Allegro, Olx, Empik, Erli, Otomoto.

11. Promocje nie łączą się. 

Polityka cenowa.

1. Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty sklepu stacjonarnego, różnice mogą występować również pomiędzy salonami stacjonarnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium