Dni Testowe w Promotocykle

Odwiedź salony Promotocykle i skorzystaj z dni testowych! Bajaj, UM Motorcycles, Romet Motors, Zipp.

Od połowy czerwca do końca lipca w wybranych salonach Promotocykle.pl odbędą się dni testowe, podczas których każdy będzie miał możliwość przetestowania różnych modeli motocykli renomowanych marek Romet, Bajaj, Zipp i UM Motorcycles. Dni testowe to doskonała okazja, aby na własnej skórze przekonać się o możliwościach motocykli z oferty sieci Promotocykle.pl.

 

Salony Promotocykle to ogólnopolska sieć multibrandowych sklepów stacjonarnych oraz sklepu online. Sprzedajemy znane i cenione na rynku marki, a w ofercie mamy motocykle różnego typu – cruisery, choppery, enduro, adventure czy sportowe. Podczas dni testowych przetestujesz zarówno motocykle o pojemności 125 cm3, które można prowadzić, mając prawo jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata, jak i takie o większej pojemności. Każdy amator dwóch kółek znajdzie u nas coś dla siebie. Dodatkowo w tych dniach, czekają na Ciebie super promocje.

 

 Wśród testowanych modeli motocykli znajdą się: 

Bajaj Pulsar NS125

tekst alternatywny

Bajaj Dominar 400

tekst alternatywny

UM Renegade Sport 125

tekst alternatywny

Zipp Scrambler 125

tekst alternatywny

Romet Arrow Fly 50

tekst alternatywny

Romet GT125 MAX

 

Aby skorzystać z dni testowych w salonach Promotocykle, należy dokonać wcześniejszej rejestracji. Skontaktuj się z wybranym salonem i umów się na konkretną datę!

                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper Premium